Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

Środa 21.02.2018

zaawansowane

Struktura

STRUKTURA ORGANIZACYJNA OŚRODKA:

Ul. Janiny Bartkiewiczówny

 DYREKTOR  ROPS:
 tel. 56 657 14 60; 56 657 14 70 

  Adam Szponka

 

ZASTĘPCA DYREKTORA ROPS:

tel. 56 657 14 60; 56 657 14 70

 Michał Neumann

 SEKRETARIAT
    tel.  56 657 14 60; 56 657 14 70;
    fax. 56 657 14 61

 

   Katarzyna Wardalińska

e-mail: k.wardalinska@rops.torun.pl

 

 DZIAŁ WSPÓŁPRACY I SZKOLEŃ

tel. 56 657 14 65 (kierownik);

         56 657 14 64 (pracownicy)

Maria Rosołek - Kierownik Działu

e-mail: m.rosolek@rops.torun.pl 

Małgorzata Stasiak - starszy inspektor

e-mail: m.stasiak@rops.torun.pl

Kamila Kontek - starszy inspektor

e-mail: k.kontek@rops.torun.pl

Urszula Kazimierska - inspektor

e-mail: u.kazimierska@rops.torun.pl

Wiesław Starszak - inspektor

e-mail: w.starszak@rops.torun.pl

Anna Buczyńska - specjalista ds. doradztwa

e-mail: a.buczynska@rops.torun.pl

Anna Pawłowska-Szczęsna -inspektor

e-mail: a.pawlowska@rops.torun.pl

Agnieszka Zaranek - inspektor

e-mail: a.zaranek@rops.torun.pl

 

 DZIAŁ ANALIZ I PROGRAMOWANIA

tel. 56 657 14 72 (kierownik)

         56 657 14 68, 657 14 69, 657 14 79 (pracownicy)

Iwona Wełnicka – Kierownik Działu

e-mail: i.welnicka@rops.torun.pl

Katarzyna Strzelecka - starszy inspektor

e-mail: k.strzelecka@rops.torun.pl

Karolina Bachoń - Hejnicka - starszy inspektor

e-mail: k.bachon-hejnicka@rops.torun.pl

Karolina Socha - starszy inspektor

e-mail: k.socha@rops.torun.pl

Agnieszka Kranc - starszy inspektor

e-mail: a.kranc@rops.torun.

Emilia Malinowska - inspektor

e-mail: e.malinowska@rops.torun.pl

Milena Ratkowska - starszy inspektor

e-mail: m.ratkowska@rops.torun.pl

Barbara Dąbrowska - inspektor

e-mail: b.dabrowska@rops.torun.pl

 

 

 DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

tel.  56 657 14 62 (główny księgowy)

      56 657 14 63 (pracownicy)

Sławomir Konrad -  Główny Księgowy

e-mail: s.konrad@rops.torun.pl

Ewelina Waszyńska-Pstrąg - Starszy Specjalista

e-mail: e.waszynska-pstrag@rops.torun.pl

Aneta Piasecka -specjalista ds. płac

e-mail: a.piasecka@rops.torun.pl

Kinga Kaczmarek - główny specjalista

e-mail: k.kaczmarek@rops.torun.pl

Magdalena Banach - inspektor

e-mail: m.banach@rops.torun.pl

Jakub Jabłoński - inspektor

e-mail: j.jablonski@rops.torun.pl

 

 

 DZIAŁ ORGANIZACYJNY

tel: 56 657 14 67 (kierownik)

       56 657 14 66 (pracownicy)

 Krzysztof Pawlus – Kierownik Działu

e-mail: k.pawlus@rops.torun.pl

Maciej Sakrajda - starszy informatyk

e-mail: m.sakrajda@rops.torun.pl

Mirosław Martenka - starszy informatyk

e-mail: m.martenka@rops.torun.pl

Krzysztof Kapsa - starszy inspektor ds. zamówień publicznych

e-mail: k.kapsa@rops.torun.pl

Paulina Kamińska - specjalista d/s kadr

e-mail: p.kaminska@rops.torun.pl

Marcin Kołakowski - inspektor

e-mail: m.kolakowski@rops.torun.pl

Michał Zieliński - pomoc administracyjna

e-mail: m.zielinski@rops.torun.pl

Marcin Wiśniewski - pracownik gospodarczy

 

 DZIAŁ REALIZACJI PROJEKTU TRAMPOLINA

 

Sylwia Stecyk - Brochocka – kierownik

e-mail: s.stecyk-brochocka@rops.torun.pl

Paweł Jędrecki - inspektor

e-mail: p.jedrecki@rops.torun.pl

Wojciech Siemiątkowski - inspektor

e-mail: w.siemiatkowski@rops.torun.pl

Paulina Wójcik - inspektor

e-mail: e.wojcik@rops.torun.pl

Paulina Wójcik - inspektor

Magdalena Potulska-Giergielewicz - inspektor

e-mail: m.potulska-giergielewicz@rops.torun.pl

 

 

SAMODZIELNE STANOWISKO

Justyna Derda- starszy specjalista ds. zamykania POKL

e-mail: j.derda@rops.torun.pl

 

DZIAŁ ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ

tel. 571 293 180

Danuta Moskała - Kierownik Działu

e-mail: d.moskala@rops.torun.pl

Aleksander Jarzemski 

Radosław Głowacki –starszy inspektor

e-mail: r.glowacki@rops.torun.pl

Roman Tasarz – starszy specjalista

e-mail: r.tasarz@rops.torun.pl

Adam Szumski – pomoc administracyjna

e-mail: a.szumski@rops.torun.pl

 

 

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Maciej Sakrajda
(2006-07-04 11:54:30)
Ostatnio zmodyfikował:
Maciej Sakrajda
(2018-02-14 15:20:17)
 
 
ilość odwiedzin: 1101713

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X